TEK 5

Będzie to piąta edycja Festiwalu – tak wyjątkowego wydarzenia w naszym mieście!

nowy-1

Festiwal składać się będzie ze wspólnego happeningu, intensywnych warsztatów teatralnych (wraz z pokazem powarsztatowym), prezentacji spektakli teatralnych z Polski oraz z Niemiec oraz bloków dyskusyjnych.

Na scenie polickiego MOK- u przez trzy dni prezentować się będą polsko- niemieckie zespoły teatralne oraz profesjonalne zespoły i aktorzy będący mistrzami w dziedzinie monodramu czy pantomimy. Festiwal rozpocznie się wielkim happeningiem na ulicach Polic, w którym udział może wziąć absolutnie każdy!

Polickiemu Festiwalowi towarzyszyć będą spotkania z aktorami, dyskusje, a także plenerowe koncerty i spektakle znanych artystów. Dotychczas w naszym festiwalowym jury zasiadali uznani i cenieni artyści, jak: Cezary Morawski, Joanna Szczepkowska, Wojciech Wysocki, Rafał Rutkowski, Arkadiusz Buszko, Andrzej Pieczyński, Robert Kanaan.

Celem festiwalu jest prezentacja dorobku artystycznego teatrów nieprofesjonalnych z Polski oraz z Niemiec, inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej oraz promowanie przedsięwzięć teatralnych, kultury, obyczajów i trendów artystycznych, a przede wszystkim ciekawego i aktywnego stylu życia.

Zapraszamy do udziału w Festiwalu! Szczegóły już wkrótce!

Pierwszy weekend lipca w Policach!

Zachęcamy zespoły do nadsyłania kart zgłoszeń!tek221

regulamin i karta zgloszenia V TEK

Dodaj komentarz