Teatr Scena Kalejdoskop spektakl pt. ,,Graal” – GOŚĆ

Widowisko to, jest niezwykłą historią dwóch skonfliktowanych rodów winiarskich Jotti i Notti. Oba rody chcą wyprodukować najlepsze wino, takie które otrzymałoby laur „IVV” umożliwiający bezgraniczny handel winem. Odwieczna rywalizacja stała się eunika5kołem zamachowym istnienia dwóch wrogich winnic. Jest jednak coś co może pokrzyżować szyki przywódcom rodów…

To wielkoformatowe widowisko plenerowe, opowiadające intrygującą historię w niezwykle plastyczny sposób. Dynamiczna akacja prowadzona przez 10 tańczących aktorów wykorzystujących 5 metrowe instalacje. Jak potoczą się losy obu rodów? Przekonajcie się o tym sami! Zapraszamy!

...............................................................................................................................................................................................

Scena Kalejdoskop to teatr niezależny, dzięki temu działający bez żadnych ograniczeń. Nieskrępowana kreacja dała podwaliny do stworzenia oryginalnej przestrzeni artystycznej.Teatr Scena Kalejdoskop zajmuje się realizacją widowisk (spektakle plenerowe,eunika2 uliczne, kostiumowe) oraz happeningów.

Aktorzy Krakowskiego Teatru Ulicznego „Scena Kalejdoskop” prowadzą gamę rozmaitych warsztatów. Aktorzy dzielą się doświadczeniem nie tylko z młodymi adeptami sztuk teatralnych, ale również z dziećmi. W programie warsztatowym możemy znaleźć: warsztaty szczudlarskie, bębnierskie, bańkarskie, żonglerskie, malowanie twarzy i charakteryzacji oraz FIRE SHOW.

Teatr działa od 1999 roku w Krakowie na swoim koncie ma wiele spektakli, które są kierowane nie tylko do dorosłych widzów, ale i dzieci. Ich sztuki są cenione przez najmłodszych oraz rodziców, ponieważ spektakle bawią i uczą, a dzięki dodatkom pirotechnicznym pokazom przedstawienia długo zapadają w pamięć.

Wstęp wolny