HAPPENING na otwarcie

pod hasłem: Unter dem Motto:

baner top www 941x250

Wspólny happening I dnia Festiwalu (w którym udział może wziąć każdy!) w klimacie szalonej karnawałowej zabawy będzie hucznym, kolorowym wydarzeniem podczas całego Festiwalu, gdyż jego zadaniem będzie przyciągnąć widzów i zachęcić społeczność lokalną do uczestnictwa w wydarzeniach odbywających się podczas kolejnych dni.

Die gemeinsame Eröffnungsparade am ersten Festivaltag (an der jeder teilnehmen darf!) werden wir als verückter Karnevalszug, in bunten Kostümen durch Police einmarschieren, um die lokalen Bewohner zu unserem Festival einzuladen.

Korowód wyruszy z Miejskiego Ośrdodka Kultury w Policach 02 lipca 2015. Der Zug verlässt das Miejski Ośrodek Kultury in Police am 02. Juli 2015.

KOROWÓD POPROWADZI ZESPÓŁ SAMBAL- BLOCO POMERANIA. Der Zug wird vom Percussionorchester SAMBAL- BLOCO POMERANIA angeführt.

Otwarcie festiwalu będzie zachętą do udziału w kolejnych dnia wypełnionych sztuką i wspólną zabawą. Die Eröffnung soll zum gemeinsamen Tun, voller Unterhaltung und Kunst, in den nächsten Tagen einladen.