PROGRAM FESTIWALU VI TEK im. Zygmunta Zdanowicza w Policach
FESTIVALPROGRAMM – VI TEK in POLICE

tek 1230.06.2016r. CZWARTEK DONNERSTAG

SPEKTAKL KONKURSOWY / AUFFÜHRUNG IM WETTBEWERB

12:45 Spektakl „Brandmale” („Piętno”) Spina Theater z Solingen "Brandmale", Spina Theater aus Solingen"

WERNISAŻ /  VERNISSAGE

14:00 Otwarcie wystawy pt. „w TEK-owym obiektywie" Feierliche Vernissage zur Ausstellung "im TEK-Objektiv"

SPEKTAKL POZAKONKURSOWY – GOSPODARZ FESTIWALU / THEATERAUFFÜHRUNG DER GASTGEBERGRUPPE

15:00 Spektakl „Jak tu pięknie” Teatr Elipsa z Polic "Wie schön ist's hier", Theater Elipsa aus Police

16:00 Happening pt. „RETRO - TEK!” (parada uczestników VI Festiwalu TEK ulicami Polic) z udziałem BLOCO POMERANIA - GOŚĆ FESTIWALU  Das "RETRO - TEK!", also die feierliche Parade durch die Straßen von Police mit BLOCO POMERANIA - dem FESTIVALGAST - und allen Teilnehmern der sechsten Ausgabe des TEK-Festivals

17:30 Oficjalne otwarcie Festiwalu na placu z fontannami przy ul. Zamenhoffa Feierliche Eröffnung des Festivals auf dem Platz mit den Brunnen an der Zamenhoff Straße in Police

Spektakl plenerowy „Eunika” Teatr Scena Kalejdoskop z Krakowa - GOŚĆ FESTIWALU  Freilicht-Aufführung der Theatergruppe "Scena Kalejdoskop" aus Krakau mit ihrem Stück "Eunika" - GASTAUFFÜHRUNG

20:00 Projekcja fabularnego filmu pt. „Fathero” wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży - GOŚĆ FESTIWALU Filmvorführung von "Fathero", einem Film der Jugendlichen aus der Erziehungsanstallt in Trzebieża - GASTAUFTRITT

tek501.07.2016 PIĄTEK FREITAG

09:00 Warsztaty: śpiewu z Nini Bang (Dania), teatr tańca z Katarzyną Baran (Kraków), ekspresji z Danielem Jacewiczem (Goleniów), impro z „Pod Pretekstem” (Szczecin) Werkstätten: Gesang - mit Nini Bang (Dänemark), Tanztheater - mit Katarzyna Baran (Krakau), Ausdruckskraft - mit Daniel Jacewicz (Goleniów), Impro - mit der Gruppe "Pod Pretekstem" (Stettin)

GOŚĆ FESTIWALU / GASTAUFTRITT

14:00 Spektakl PLENEROWY DLA DZIECI pt. ,,Graal” Teatr Scena Kalejdoskop z Karakowa, Plac Bolesława Chrobrego w Starych Policach FREILICHT-AUFFÜHRUNG FÜR KINDER, "Graal", Theater "Scena Kalejdoskop" aus Krakau, Bolesław Chrobry Platz in Police

SPEKTAKLE KONKURSOWE / AUFFÜHRUNGEN IM WETTBEWERB

15:30 Spektakl „Przenikanie” Teatr Tańca Alacarte z Pyskowic "Durchdringungen", Tanztheater aus Pyskowice

16:20 Spektakl „Jaskółka” Studio Teatralne Julii Kotarskiej-Rekosz z Warszawy "Die Schwalbe", Theaterstudion von Julia Kotarska-Rekosz aus Warschau

17:20 Spektakl „Romeo…” Chojnickie Studio Rapsodyczne z Chojnic "Romeo...", Konitzer Rhapsodisches Studio aus Chojnice

18:30 Spektakl „Opowieści Giovanniego B” Teatr Kaprys M z Łap "Die Geschichten von Giovanni B.", Theatergruppe Kaprys aus Łapy

WERNISAŻ / VERNISSAGE

19:05 Otwarcie wystawy Zbigniew Jakle - Fotografia Teatralna PRL-u. Vernissage zur Ausstellung von Zbigniew Jakle - Theaterfotografie zur Zeit der Volksrepublik Polen

SPEKTAKL KONKURSOWY / AUFFÜHRUNG IM WETTBEWERB

19:15 Spektakl „Niepodobieństwo” Teatr Tańca Enza z Słupska "Unmöglichkeit", Theater Enza aus Słupsk

GOŚĆ FESTIWALU / GASTAUFTRITT

20:30 Recital „Kobieta do zjedzenia” Magdaleny Smalary z Warszawy Recital "Eine Frau zum Vernaschen" von Magdalena Smalara aus Warschau

tek1102.07.2016 SOBOTA SAMSTAG

10:00 Warsztaty artystyczne w 4 międzynarodowych grupach Werkstätten in vier internationalen Gruppen

SPEKTAKL KONKURSOWY / AUFFÜHRUNGEN IM WETTBEWERB

14:30 Spektakl „Kopfvoll, Herz leer!” („Głowa pełna, serce puste”) Theaterjugendclub TJC z Tubingen "Kopfvoll, Herz leer!”, Theaterjugendclub tjc aus Tübingen

GOŚĆ FESTIWALU  /  GASTAUFTRITT

15:30 IMPRO z udziałem publiczności - „Pod Pretekstem” ze Szczecina Impro-Show, Theatergruppe Pod Pretekstem aus Stettin

SPEKTAKL KONKURSOWY / AUFFÜHRUNG IM WETTBEWERB

16:30 Spektakl „Traumbilder” („Fatamorgana”) Circus Abrax Kadabrax z Hamburga "Traumbilder”, Kinder- und Jugendzirkus Abrax Kadabrax aus Hamburg

WERNISAŻ  /  VERNISSAGE

17:30 Otwarcie wystawy Zbigniew Jakle - Fotografia medyczna Vernissage zur Ausstellung von Zbigniew Jakle - Medizinfotografie

SPEKTAKL KONKURSOWY / AUFFÜHRUNG IM WETTBEWERB

18:15 Spektakl „tACTlos im Wunderland” („tACTlos w Krainie Czarów”) tACTlos z Singen "tACTlos im Wunderland", Theatergruppe tACTlos aus Singen

GOŚĆ FESTIWALU /  GASTAUFTRITT

20:30 Spektakl „It’s all about bravery” Teatr Tańca SKIN THE CAT & MOVYTZA z Krakowa, koncept i choreografia Katarzyna Baran „It’s all about bravery”, Tanztheater  SKIN THE CAT & MOVYTZA aus Krakau, Regie und Choreografie von Katarzyna Baran

03.07.2016r. NIEDZIELA  SONNTAG

11:00 Warsztaty artystyczne w 4 międzynarodowych grupach  Werkstätten in vier internationalen Gruppen

14:30 SHOW powarsztatowe w wykonaniu wszystkich uczestników Festiwalu! WERKSCHAU / Vorführungen der Werkstattgruppen

Ogłoszenie wyników, zakończenie Festiwalu. Preisverleihung, Abschlusszeremonie

 BANER WWW 640 X 300

Jury Festiwalu / Jury des Festivals:

 Wojciech Wysocki, Maciej Litkowski - aktorzy, Maciej Korneluk - reżyser, Jürgen Peter - Członek Zarządu Bawarskiego Związku Teatrów Amatorskich, Marcus Joos - Członek Zarządu Związku Teatrów Amatorskich w Badenii-Wirtembergii.

Wojciech Wysocki, Maciej Litkowski - Schauspieler, Maciej Korneluk - Regisseu, Jürgen Peter - Vorstandsmitglied im Verband Bayerischer Amateurtheater e.V., Marcus Joos -Künstlerischer Leiter im Landesverband Amateurtheater Baden-Würtemberg.

*wszystkie wydarzenia poza spektaklami plenerowymi odbywają się

w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach